Makijaż permanentny


Makijaż permanentny - Bydgoszcz

W naszym Gabinecie Kosmetycznym „Helios” wykonujemy profesjonalny biotatuaż i makijaż permanentny w Bydgoszczy. Wybierając nasze usługi, mają Państwo pewność, że jest on wykonany fachowo przez osobę z odpowiednią do tego wiedzą oraz doświadczeniem.

Makijaż permanentny to specjalny typ makijażu, który jest alternatywą dla codziennego malowania się. Dzięki niemu można trwale poprawić swoją urodę – skorygować linię ust, powiększyć lub wypełnić je dowolnym kolorem dopasowanym do urody. Również makijaż permanentny jest wykorzystywany przy korekcie brwi i linii oczu.

Wykonanie makijażu permanentnego polega na umieszczeniu pigmentów w skórze specjalnym urządzeniem na głębokości od 0,6 milimetra do 1,2 milimetra. W zabiegu stosowane są specjalne bezpieczne i atestowane barwniki, które gwarantują naturalny i długotrwały efekt. Początkowo pigment jest nieco ciemniejszy, ale po kilku dniach blednie o około 40-50% dając pożądany kolor wybrany przez klienta.

Prawidłowo wykonany makijaż permanentny utrzymuje się przeciętnie od około 3 do 5 lat. Po tym czasie pigmenty zaczynają zanikać, dlatego w celu utrzymania efektu konieczne jest ponowne wykonanie zabiegu. Trwałość makijażu permanentnego zależy w szczególności od takich czynników jak: działanie układu odpornościowego, częstotliwości wystawiania nieosłoniętej skóry na promienie słoneczne i innych czynników wpływających na procesy odnowy komórek skóry, dlatego czas widoczności pigmentu jest kwestią osobniczą i u każdego odmienną.

Głównym celem makijażu permanentnego jest uwydatnienie urody zgodnie z życzeniami klienta oraz zamaskowanie drobnych niedoskonałości. Makijaż ten współgra z rysami twarzy, dlatego też nie rzuca się w oczy i wygląda naturalnie. W naszym Gabinecie zawsze dopasowujemy go dokładnie do potrzeb naszych klientów, ale także doradzamy, jaki będzie optymalnym rozwiązaniem, by przez lata prezentować się pięknie.

Wśród najważniejszych atutów makijażu permanentnego znajdują się:

 • możliwość korekty lub usunięcia niedoskonałości skóry
 • wydobycie naturalnego piękna twarzy i jego podkreślenie
 • większe poczucie pewności siebie ze względu na piękniejszy wygląd
 • wygoda, ponieważ makijaż nie wymaga codziennego nakładania i zmywania
 • W Gabinecie Kosmetycznym „Helios” makijaż permanentny wykonuje kompetentna do tego kosmetyczka posiadająca ukończone szkolenie w Akademii Mikropigmentacji i ciągle doszkalająca się w tej dziedzinie, aby zapewniać Państwu piękny i długotrwały efekt, bazując na najnowocześniejszych technologiach w tej dziedzinie.

  Ceny wykonania makijażu permanentnego:

  Konsultacja bezpłatna
  Brwi 600zł
  Usta 600zł
  Kreska dolna 375zł
  Kreska górna 500zł
  Biotatuaż od 200zł

  makijaż permanentny Bydgoszcz

  makijaż permanentny

  ZAPRASZAMY


  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress