Gabinet kosmetyczny HELIOS – Małgorzata Modrzejewska

Makijaż permanentny


Makijaż permanentny - Bydgoszcz

W naszym Gabinecie Kosmetycznym „Helios” wykonujemy profesjonalny biotatuaż i makijaż permanentny w Bydgoszczy. Wybierając nasze usługi, mają Państwo pewność, że jest on wykonany fachowo przez osobę z odpowiednią do tego wiedzą oraz doświadczeniem.

Makijaż permanentny to specjalny typ makijażu, który jest alternatywą dla codziennego malowania się. Dzięki niemu można trwale poprawić swoją urodę – skorygować linię ust, powiększyć lub wypełnić je dowolnym kolorem dopasowanym do urody. Również makijaż permanentny jest wykorzystywany przy korekcie brwi i linii oczu.

Wykonanie makijażu permanentnego polega na umieszczeniu pigmentów w skórze specjalnym urządzeniem na głębokości od 0,6 milimetra do 1,2 milimetra. W zabiegu stosowane są specjalne bezpieczne i atestowane barwniki, które gwarantują naturalny i długotrwały efekt. Początkowo pigment jest nieco ciemniejszy, ale po kilku dniach blednie o około 40-50% dając pożądany kolor wybrany przez klienta.

Prawidłowo wykonany makijaż permanentny utrzymuje się przeciętnie od około 3 do 5 lat. Po tym czasie pigmenty zaczynają zanikać, dlatego w celu utrzymania efektu konieczne jest ponowne wykonanie zabiegu. Trwałość makijażu permanentnego zależy w szczególności od takich czynników jak: działanie układu odpornościowego, częstotliwości wystawiania nieosłoniętej skóry na promienie słoneczne i innych czynników wpływających na procesy odnowy komórek skóry, dlatego czas widoczności pigmentu jest kwestią osobniczą i u każdego odmienną.

Głównym celem makijażu permanentnego jest uwydatnienie urody zgodnie z życzeniami klienta oraz zamaskowanie drobnych niedoskonałości. Makijaż ten współgra z rysami twarzy, dlatego też nie rzuca się w oczy i wygląda naturalnie. W naszym Gabinecie zawsze dopasowujemy go dokładnie do potrzeb naszych klientów, ale także doradzamy, jaki będzie optymalnym rozwiązaniem, by przez lata prezentować się pięknie.

Brwi permanentne, usta, kreska na powiece – oferujemy kompleksowe podejście do makijażu permanentnego

Brwi permanentne to jeden z najchętniej wybieranych przez klientki zabiegów. Popularność tego zabiegu wynika przede wszystkim z faktu, iż codzienny makijaż brwi jest bardzo czasochłonny, a ewentualne zamaskowanie niedoskonałości brwi wymaga dużej wprawy. Brwi permanentne umożliwiają uwydatnienie naturalnych łuków brwiowych, poprawę kolorystyki brwi oraz zamaskowanie ewentualnych braków i asymetrii.

Makijaż permanentny brwi możemy wykonać jako indywidualny zabieg lub połączyć z makijażem permanentnym ust i górnej powieki. Makijaż na powiece górnej wizualnie zagęszcza rzęsy i sprawia, że nasze spojrzenie nabiera głębi. Kreska może być bardzo dyskretna i nie wykraczać poza linię rzęs lub stanowić element pełnego make-up’u.

Wśród najważniejszych atutów makijażu permanentnego znajdują się:

  • możliwość korekty lub usunięcia niedoskonałości skóry
  • wydobycie naturalnego piękna twarzy i jego podkreślenie
  • większe poczucie pewności siebie ze względu na piękniejszy wygląd
  • wygoda, ponieważ makijaż nie wymaga codziennego nakładania i zmywania

W Gabinecie Kosmetycznym „Helios” makijaż permanentny wykonuje kompetentna do tego kosmetyczka posiadająca ukończone szkolenie w Akademii Mikropigmentacji i ciągle doszkalająca się w tej dziedzinie, aby zapewniać Państwu piękny i długotrwały efekt, bazując na najnowocześniejszych technologiach w tej dziedzinie. Brwi permanentne wykonujemy sprawdzonymi metodami, korzystając z nowoczesnego wysokiej jakości sprzętu. To pozwala nam uzyskiwać naturalny i trwały efekt makijażu brwi. Makijaż permanentny brwi, jak również ust i oka polecamy przede wszystkim kobietom aktywnym sportowo – profesjonalnie wykonany makijaż zapewnia doskonały wygląd w każdej sytuacji – oraz paniom, którym na co dzień brakuje czasu żeby wykonywać pełen makijaż.

Do współpracy zapraszamy klientki z miasta Bydgoszcz i okolicy. Jesteśmy przekonani, że wykonane u nas brwi permanentne oraz makijaż okolic oka i ust sprostają Państwa oczekiwaniom i wpłyną dodatnio na jakość Waszego życia.

Ceny wykonania makijażu permanentnego:
Konsultacja Bezpłatna
Brwi 600zł
Usta 600zł
Kreska dolna 375zł
Kreska górna 500zł
Biotatuaż od 200zł

makijaż permanentny Bydgoszcz


brwi permanentne bydgoszcz

Zapraszamy!


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress